Antalya Hydrafacial Nedir Nasıl Uygulanır | Op.Dr.Onur Serin

Hydrafacial Hakkında Merak Edilenler

Sağlıklı cildin kişiyi çok daha güzel gösterdiği herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Bunun sağlanabilmesi için cildin beslenmesi, onarılması ve hasarlardan korunması esastır. Hydra Facial, tüm cilt tiplerinin özel ihtiyaçlarını karşılamak ve daha sağlıklı bir cilt oluşturmak üzere geliştirilmiş bir antiaging bakım sistemidir.

Dermabrazyon yöntemi ile cildi derinlemesine temizleme, besleme, nemlendirme, yenileme, soyma, antioksidan koruma ve akne tedavisinin kombine edildiği bu sistem tüm dünyada kullanılmaktadır.

Vortex adında özel bir teknolojinin kullanıldığı Hydra Facial, basınçla püskürten vakumlu başlığı ile cildi ölü hücrelerden, siyah noktalardan, aşırı yağdan arındırır ve mikro düzeyde soyar. Aynı zamanda cilde hyalüronik asit, peptitler ve antioksidan içerikli solüsyonlar pompalayarak, cildin daha canlı, aydınlık ve genç görünmesini sağlar.

Hydra Facial MD Aşamaları:
Vortex-Eksfoliasyon: Active-4 solüsyon kullanılarak cilt ölü hücrelerden arındırılır, daha sağlıklı bir cilt için derinlemesine temizlenir.
Vortex-Peeling: GlySal serum (glikolik ve salisilik asit karışımı) kullanılarak kabuklanma oluşmadan peeling işlemi yapılır.
Vortex-Ekstraksiyon: Beta-HD solüsyonu kullanılarak, patentli vortex emme teknolojisi ile gözenekler temizlenir.
Vortex-Boost: Cildin problemine göre uygun serumlar kullanılarak ince çizgiler, cilt tonu düzensizlikleri ve lekeler tedavi edilir.
Vortex-Fusion: Antiox+solüsyon cildi besler ve içerdiği antioksidan, peptitler ve hyalüronik asit bileşenleri ile cildi korur.

Hydra Facial kullanım alanları;
– Total cilt bakımı,
– Genişlemiş ve tıkalı gözenek tedavisi,
– Siyah noktaların temizlenmesi,
– Cilt tonu düzensizliklerinin giderilmesi,
– Sebum dengelenmesi (yağlı ciltlerde),
– Cildin nemlenmesi,
– Akne (sivilce) tedavisi,
– Güneş hasarı ve güneş lekelerinin giderilmesi,
– Leke tedavisi,
– Cildin canlanması olarak sayılabilir.

Tedavi amaçlı uygulamalarda, 1 hafta ara ile 4-6 seans ideal bir kürdür. Elde edilen sonuçların korunabilmesi için ayda bir tekrarlanması önerilir.
Bakım amacı ile, daha canlı ve sağlıklı bir cilt için, ayda bir derinlemesine temizlik önerilir.

Hydra Facial uygulaması sonrasında hiçbir özel bakım gerekmez; kişi sosyal yaşamına hemen geri dönebilir, makyaj yapabilir.

Uygulama cildin ihtiyacına göre 20-30 dakika sürer.

Hydra Facial, ciltteki farklı sorunların tedavisine aynı anda çözüm oluşturabilen, FDA (The Food and Drug Administration) onaylı, son derece güvenli, konforlu, acısız ve pratik bir yöntemdir.

Cildi temizlemesi, nemlendirmesi ve beslemesi ile eş zamanlı olarak cilt problemlerini de tedavi etmesi ve cildi tahriş etmemesi tercih nedenidir.

Hollywood yıldızlarının cilt bakım tercihi olması ile dünya medyasında sıklıkla yer alan bu sistem birçok ödül almıştır.

Her yıl olduğu gibi, 2015 yılında da “En İyi Cilt Yenileme Cihazı” ödülü Hydra Facial sistemine verilmiştir.

Hydra Facial uygulaması esnasında ve sonrasında hiçbir yan etki oluşmaz. FDA onaylı son derece güvenli bir sistemdir. Cilt tahrişi gibi istenmeyen bulgularla karşılaşılmaz.

Ağrısız ve acısız bir uygulamadır; makyaj fırçasının yüzünüzde dolaşması gibi bir his yaratır.

Hydra Facial kadın-erkek her cinse, tüm yaş gruplarına, en hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerine, her mevsimde uygulanabilir.
Bizimle irtibata girerek detaylı bilgi alabilirsiniz irtibat numaramız; +90 505 687 19 09

Randevu Formu

İletişim formumuz aracılığı ile randevu talebinde bulunabilir, cerrahi işlemler hakkında bilgi alabiliriniz.

Randevu Formu